Bránové pohony Hormann

 

Pohony pro samonosné a posuvné brány :

LINEAMATIC BS 

Elektromechanické pohony, vhodné pro brány s posuvem do strany, s konstrukcí samonosnou (bez vodící kolejnice na zemi), nebo kolejnicové brány. Pro privátní i podnikové použití, s nízkou až střední frekvencí provozu.

Technická data :

Rozměr brány – šířka křídla :      od 1000 do 6000 mm

Max.hmotnost  křídla :               do 800 kg

Max. počet denních cyklů :         cca 30

Pohony obecně nejsou vhodné pro brány s posuvem DO, nebo ZE svahu. Toto je potřeba řešit jiným způsobem při výrobě brány!

Motor 24V stejnosměrný, s ocelovou převodovkou a integrovanou elektronickou řídící jednotkou, osazené v plastohliníkovém krytu s uzamykáním a možností odblokování při výpadku proudu. Síťová přípojka 230-240V střídavých, tažná / tlačná síla od 800N. Řídící elektronika s automatikou vypínání i zapínání, koncové spínače magnetické. Možnost odblokování při výpadku proudu.

 

ROTAMATIC BS 

Elektromechanické pohony, vhodné pro  1 a 2 křídlové brány , s určením  pro privátní i podnikové použití, s nízkou až střední frekvencí provozu.

Technická data :

Rozměr brány – šířka 1 křídla :      od 1000 do 4000 mm

Max.hmotnost  1 křídla :               do 400 kg

Max. počet denních cyklů :           cca 30

Motor 24V stejnosměrný, s ocelovou šnekovou převodovkou a  pístnicí, případně kloubovým ramenem. Samostatná řídící elektronická jednotka v PVC montážním boxu. Možnost odblokování při výpadku proudu.

Pohony bran Hormann.pdf (346,5 kB)